Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czym zaskoczyło Cię ASO pozytywnie ? - pomoc innym !

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czym zaskoczyło Cię ASO pozytywnie ? - pomoc innym !

    Czy może ktoś polecić jezioro (lokalizacja dowolna, ale im bliżej centrum kraju, tym lepiej) nad którym można by zrobić wędkarskie spotkanie dla 15-20 osób?
    Wymagania
    - woda conajmniej średnio rybna i taka, na której można opłacić licencję weekendową
    - zakwaterowanie nad samym jeziorem (agro, domki, itp)
    - możliwość rozbicia namiotu, grillowania pod wiatą itp
    - strzeżona lub ogrodzona przystań należąca do ośrodka/agroturystyki, gdzie można bez obawy zostawić swój ponton z silnikiem, ewentualnie możliwość schowania go na noc w jakiejś zamykanej szopie
    - minimum 6-7 łodzi do dyspozycji, najlepiej z silnikami
    - pomosty umożliwiające łowienie z brzegu
    0
    TAK
    0%
    0
    NIE
    0%
    0
    Sebastian J.

  • #2
    Czym zaskoczyło Cię ASO pozytywnie ? - pomoc innym !

    Ja wiem trochę zaśmiecę ale muszę to napisać , aby ludziska walczyły o swoje !!!
    Fakt problemu łożyska w niespełna trzy letnim aucie zgłosiłem do ASO (co oni na to ), pan po rozmowie ze mną powiedział że fakt musi zgłosić wyżej do centrali co zadecydują , dzisiaj mi oddzwania że SKODA POLSKA w 100% pokryje wymianę na nową piastę !!! :shock: kopara mi opadła - czyżby zmiana na NOWE - pierwszy raz od niepamiętnych czasów ASO mnie zaskoczyło

    Komentarz


    • #3
      uszczypnijcie mnie :wink:
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz


      • #4
        mówię wam , telefon maiłem godzinę temu , do tej pory nie wierzę - jakby nie było prawie cztery paczki w kieszeni :wink:

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez szkoda
          uszczypnijcie mnie :wink:
          W który pośladek? :diabelski_usmiech
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            hehe nie ma takiej opcji :P - już ja tego dopilnuję

            Komentarz


            • #7
              A mnie w cale to nie dziwi,jak miałem OI po 3 latach użytkowania pękła mi przednia szyba(auto oczywiście serwisowane),a szyba pękła zaraz po zmianie kół z letnich na zimowe.Pojechałem do ASO,pan wyszedł obejrzał maskę i szybę i bez żadnych konsultacji z centralą,zaprosił mnie za 2 dni do salonu na wymianę szyby koszt wymiany uwaga 0 zł.Więc ASO czaszmi też mówi ludzkim głosem

              Komentarz


              • #8
                chyba zmienię temat na "Czym zaskoczyło Cię ASO pozytywnie ?".....będzie to równoczesnie podpowiedź dla innych , z czym mogą atakować do ASO :wink: o ewentualne roszczenia

                Komentarz


                • #9
                  Biszczu, dziekuję bardzo

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez szkoda
                    uszczypnijcie mnie :wink:
                    :wpysk: ....proszszsz, mówisz i masz..... :szeroki_usmiech
                    >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

                    Komentarz


                    • #11
                      Ok zaczynam jako pierwszy - oto mój przypadek .
                      Auto prawie trzy lata , przebieg 40 tysiaków , zaczyna huczeć lewe przednie łożysko - telefon do ASO Ruda Śląska- odpowiedź : 100% pokrycie robocizny wraz z nowym elementem - wg. moich obliczeń , biorąc pod uwagę firmę FAG + robociznę to ok 450 zł w kieszeni - wielki pozytyw przy dużym zaskoczeniu .( U góry ankieta z ciekawości :wink: ). Zapomniałem dodać - auto musi być serwisowane .

                      Komentarz


                      • #12
                        gruto, które ASO?
                        Pytam bo jadę do jednego niedługo walczyć o grubszą sprawę...

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja zglosilem ostatnio skrzypiace silowniki tylnej klapy i od strzalu byly nowe. Bez pomiarow, wazenia, fotografowania, wrozenia, tak po prostu - az chce sie wracac 8)
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #14
                            hotrain, Ruda Śląska

                            Komentarz


                            • #15
                              Natomiast ja mogę z całą pewnością pochwalić serwis Skoda-Śliwka w Katowicach przy ulicy Kościuszki :!: Do rzeczy,w ubiegłym roku w czerwcu zakupiłem u nich wąż ciśnieniowy chłodnicy powietrza,został on zamontowany u zaprzyjaznionego mechanika na Link było w najlepszym porządku do ubiegłej niedzieli Podczas jazdy usłyszałem taki sam dzwięk w dolocie jaki wystąpił przed wymianą wspomnianego węża(w czerwcu)Podjechałem wczoraj do znajomego mechaniora i po zdjęcie osłony okazało się że jest pęknięcie na tym samym wężu :? Jako że część na gwarancji pojechałem do Śliwki i wyłuszczyłem w czym tkwi problem.Potraktowano mnie bardzo miło,napisaliśmy protokół reklamacyjny i został zamówiony nowy wąż na 9 rano dzisiaj,pomimo tego że naprawa wcześniej była wykonana poza serwisem nie robili żadnych problemów .Powiedziano mi również że reklamacja może być rozpatrywana nawet do końca tygodnia,i liczyłem się z tym że będę musiał za nowy wąż zapłacić(bez auta do końca tygodnia trochę ciężko)i ewentualnie po rozpatrzeniu reklamacji zwrócą mi pieniądze.Po wyciągnięciu uszkodzonego i zamontowaniu nowego wężą,kiedy już miałem udać się do kasy po krótkich konsultacjach stwierdzono że jest to wada materiałowa i nie skasowano ani złotówki :!: Dodam również że montaż był również bezpłatny :szeroki_usmiech .Oby serwisy zachowywały się zawsze w ten sposób :!: Uważam że stanęli na wysokości zadania,szybko,bezproblemowo i w miłej atmosferze,serdeczne pozdrowienia dla pana z serwisu który zajął się moja sprawą :jump:


                              TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                              Komentarz


                              • #16
                                Ja jak ostatnio odwiedziłem ASO - to mnie chcieli naciąć na 14 tysi. - autko na gwarancji było.

                                Na szczęście mam w rodzinie mechanika i skończyło się na 400zł.

                                Osobiście odradzam wizyty w ASO.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Set, ale uzasadnij proszę swój negatywny wpis

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez gruto
                                    Set, ale uzasadnij proszę swój negatywny wpis
                                    takich wątków z zionięciem jadem na ASO masz tu bez liku, więc się skupiamy na tym jak jest super, a jak już komuś zrobili dobrze, to niech dopisze z jakimi kosztami by się to wiązało, żeby Boże broń nie było tak, że to tylko groszowe sprawy są tak super załatwiane.
                                    saport techniczny baj DGW
                                    była BKD+DSG '05 120kkm
                                    była BXE '08 190kkm
                                    no i nie ma :-)

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      szkoda, OK

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        gruto, a dzięki za info. Pożyjemy, zobaczymy.

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X